Evlilik, birlikte bir ömür geçirmek için yola çıkan iki kişinin hayatlarında aldığı bizce en önemli karardır.Evlilik öncesi araştırma, eş adayı nişanlı çiftlerin birbirini şüphe bırakmayacak şekilde daha detaylı tanıyabilmesini sağlar.Peki bu süreç hakkında sizlere biraz bilgi verelim;

Eş takibi, eşlerden birinin dedektiflik hizmet talebi ile başlar.

Eş takibinin ne kadar süre yapılacağı belirlenir dedektiflik büromuz ve eş takibi talep eden kişi arasında sözleşme imzalanır. Takip edilecek eşin bulunduğu yer, iş saatleri, yaşam şartları, sosyal yaşantısına göre araştırma süreci yapılandırılır. Belirlenen gün ve saatte eş takibi başlar.

Araştırma boyunca bulunan deliller dosya haline getirilir ve talep eden kişiye teslim edilir.

Aldatma ya da eşlerden birinin aldattığı şüphesi evlilik birliğinin bozulmasına, aile kurumunun yıkılmasına, aile birliğinin sancılı bir boşanma davası süreci ile sonlanmasına sebep olur. Şüphelerinizden kurtulmak ya da aldatılan taraf olup olmadığınıza emin olmak için eşinizi takip etmeniz gerekir. Bu durumda günlük yaşantının içerisinde sizin yapabileceğinizin üstünde bir çalışma şekli, gizlilik, gizli araştırma, yasal bilgi ve eğitim gerektirir. Eş takibi konusunda dinleme cihazı telefon dinleme yâda ses kaydı gibi yasa dışı çabalarla değil profesyonel takip ve araştırma ile yasal sınırlar çerçevesinde kanıtlara ulaşmak mahkeme sürecinde haklılığınızı ortaya çıkarmak yâda şüphelerinizden kurtulmak isterseniz Türkiye’nin en profesyonel kadrosu ile dedektiflik bürosu Murat Dedektife bekleriz.

Profesyonel bir evlilik öncesi araştırma sizin yapabileceğinizden daha çok dikkat ve hukuksal bilgi gerektirir. Murat Dedektiflik bürosu evliliğinizin sağlam temellere dayandırmak, tamamen tanımak ve sonsuz güvenmek istediğiniz bu süreçte size profesyonel evlilik öncesi araştırma hizmeti sunmaktadır. Seçtiğiniz eş adayı size her zaman dürüst müydü? Şuanda ya da sizden önceki başından geçen evlilik boşanma davası aldatma aldatılma durumu ya da bağlantıları hakkında her şeyi biliyor muydunuz? Evliliğinizin sağlam temellere oturtmak için evlenmeyi düşündüğünüz kişiyi tanımak ve ona koşulsuz güvenmek istemeniz en doğal hakkınız. Evlilik kararı verme çok önemli bir hadisedir. Karardan evvel, evlenilmek istenilen bireyle evlenecek bireylerin her alanda birbirlerine uygun olup olmadıklarını değerlendirmeleri gerekir. Araştırılacak şahsın iş ve arkadaş çevresi, ilişkileri, günlük yaşantısı ile geçmiş yaşamlardaki tüm bilgiler elde edilir. Hizmet sürecinde elde edilen deliller video resim vs. müşteriye rapor olarak sunulur.

Evlilik öncesi araştırma kişinin sabıka kaydı ve belgesine bakılarak daha önceden işlemiş olduğu suç veya suçlar varsa bunlar bulunur ve sizde haberdar olursunuz. Çalışmalarımızın en önemlisi bu sicil kaydı araştırmasıdır. Bu çalışma sonunda kendiniz için kritik bir karar verebilir zorlu dönemden geçebilirsiniz. Evlilik öncesi araştırma günümüzde birini sevmek güvenmek inanmak ve şüphe duymamak zor olmakla kalmayıp işin içine evlilik girdiğinde daha stres yaratan sorumluluk işidir aslında evlilik yolunda ilerleyen herkes hayatını birleştireceği kişiyi iyi tanımak bilmek isteyebilir buda sizin en doğal hakkınız bu gibi bilgilere ulaşmak isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz.