Boşanma Davaları

Açılan boşanma davalarına eşlerin birbirlerini aldatmaları, mal kaçırmaları, eşlerin nafaka ve tazminat ödemesinden kaçınmaları, çocukların velayetini almaları ve mahkemeye konu olan boşanma davası ile ilgili konularda aile mahkemelerinde kullanılmak üzere yasalara uygun temin edilen Yargıtay kararları ile geçerliliği ispatlanmış delillerin toplanması ve eşlerin evlilik birlikteliği sona erdikten sonra mal kaçırmalarının tespiti ile ilgili çalışmaların yüksek gizlilik içerisinde yapılarak toplanan bilgi ve belgeleri müşterimize rapor halinde sunmaktayız

Delil Toplama

Cinayet, kayıp, kaçırılma, tehdit ve şantaj gibi adli olayların araştırılması,Kaza araştırmaları, Hileli durumların ve mazeret olarak ileri sürülen hususların gerçekliğinin araştırılması sırasında elde edilen tüm deliller hukuka uygun olarak hazırlanarak müşteriye sunulur.

Dolandırıcılık Davaları

Nitelikli dolandırıcılık dahil çeşitli firma, kişi veya kişilerce dolandırıldığınız da, dolandırıcıların adres ve kimlik bilgilerinin tespit edilmesi, ticari faaliyetleri konularında detaylı bilgi ve delillerin toplanması, dolandırıcılığa konu olan malların bulunduğu adreslerin tespiti çalışmaları yapılarak müşterimize rapor halinde sunuyoruz.

HIRSIZLIK VE ÇALINTI MAL

Aile içinde kaybolmuş ya da çalınmış malların bulunmasının yanı sıra özellikle meydana gelen diğer hırsızlık olaylarında çalınan malların bulunması ve hırsızların yakalanması konusunda da yardımcı olabilmekteyiz.

Sahibinden habersiz araç çekimi nedeniyle tüm otoparkların aranmasının yanı sıra, Çalıntı otoların bilinen metotlarla aranması dahil özellikle parçalanarak ortadan kaybedilmesiyle ilgili olarak yapılacak tüm araştırma çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

İCRA VE HACİZ ARAŞTIRMA

Özel dedektif olarak bu yönde oldukça fazla talep alıyoruz.

Hacizden kaçırılan mal takibi ve bu malların nerede depolandıkları konusunda bilgi ve delil sunuyoruz. Bu tür dosyalarda, tarafımıza verilecek ek bilgiler oldukça önem taşır. Haciz durumlarında kaçırılan mallar genelde şahsın daha önce ticaret ilişkisi olan başka firmaların depolarında tutulur.

Özel dedektif olarak bize başvurduğunuzda elinizde az da olsa bir duyum veya bilgi varsa bu bizim işe nereden başlayacağımız konusunda ipucu verir. Eğer sağlam ipuçları yakalarsak sonuca gitmek çok zor olmaz.

Özel Dedektif kadromuz bu konuda oldukça deneyim sahibidir ve sonuca gitme yüzdemiz oldukça yüksektir.

MİRAS DAVALARI

Miras, velayet, vesayet müesseselerinden kaynaklanan sorunlar ve hukuki davalarda yürürlükteki mevzuata uygun olmak koşuluyla delil olabilecek yönde yapılan araştırmalar ile miraslı,hisseli malların satışı konusunda parçalanmış ailelerin adreslerinin bulunarak taraflara yardımcı olunması bizim ana işlerimizden bir bölümdür.