KAYIP KİŞİ ARAŞTIRMASI – ŞAHIS ARAŞTIRMALARI

Akli dengesi yerinde olmadığı için evine dönememiş, kendi isteği ile evini terk etmiş veya zorla kaçırılmış kişilerin bulunması, bunun dışında adresini değiştirerek kaçan borçlunun bulunması gibi profesyonel ekip çalışmasını gerektirecek tüm araştırmalarınız için ekibimle birlikte 24 saat 7 gün esasına göre hizmet vermekteyiz..

ŞAHIS TAKİP VE ARAŞTIRMASI

“(Eş takibi olarak da adlandırılan) Aile birliği bozulmuş veya Yargıya intikal etmiş boşanma davalarında, delil toplama amaçlı, ebeveynlerin isteği üzerine çocukların okul dışında gidip geldiği yerlerin ve arkadaşlarının tespiti amaçlı, Şirket kurum v.s gibi tüzel kişiler veya bireysel istek doğrusunda bir çalışanının belirtilen güzergâha ve sözleşmedeki şartlara uyup uymadığının araştırılması vb. konularının tespiti amaçlı umuma açık yerlerde yapılan takip ve araştırmalar alanında tecrübeli profesyonel ekiplerimizce yapılmaktadır.”

Teknolojik donanıma ve hukuksal sürece uygun araştırma planları ile bulmak istediğiniz kayıp kişiyi bulmanızda size profesyonel destek sağlanacaktır. Kayıp kişi araştırması sırasında önemli nokta araştırılacak kişi ile ticari hukuki ya da medeni bağınızın olması gerekmektedir. Bu ön koşul karşılanmadan kayıp kişi araştırması yapılamaz.

İkinci önemli konu zaman kaybetmemektir zaman kaybı delillerin de kaybolmasına ve bulma sürecinin zorlaşmasına neden olmaktadır. Bu konuda eğitimli uzman bir dedektiflik ekibi ile çalışmak doğru bir şekilde süreci takip etmek sizin için önemli olan kişinin bulunmasına oldukça yardımcı olacaktır.