Hakkımızda

Özel dedektifler kişinin kişisel haklarını ihlal etmeden kendini üzerini düşen vazifeyi hakkınca yerine getirir. Özel dedektiflerin birçok kişi tarafından tercih edilme sebebi de budur. Özel dedektifler konuyu araştırırken daha çok soru sorma yöntemine başvurur. Yaptığı bütün araştırmaları dikkatli, sabırlı ve kolay çözümleyebilme yeteneği ile daha kısa zamanda çözüme ulaştırır. Sizde hayatındaki birçok sıkıntıya çabuk çözüm bulmak isterseniz. Özel dedektiflik firmalarındaki uzman kişi ve ekiplerden mutlaka yardım alın

Dedektiflik hizmetinin önemi ve gizliliğinin farkındayız ve bunları göz önüne alarak işimizi ciddiyetle profesyonel olarak yapmaktayız. Firmamızın danışmanları; disiplinli, yasalara hâkim, insan psikolojisinden anlayan ve özel yaşam ve mahremiyete önem veren uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Dedektif becerikli ve sabırlı olmalıdır, çünkü soruşturduğu konuda yalnızca bir ipucu bulmak için bile aylarca çalışmak zorunda kalabilir. Günümüzde kanıtlar bulmada bilimsel yöntemler büyük kolaylık sağlar, ama dedektif gene de büyük ölçüde soru sorma yöntemiyle çalışır.

Güvenilebilir bir ortak olarak nitelendirilen dedektifler, resmî kurumlara bağlı olmadan kişinin gayri-resmî işlerinden haberdar olup suç teşkil edilmedikçe olayları üçüncü kişilerle paylaşmaz, bu nedenle özel dedektiflik halk tarafından talep gören bir meslek haline gelmiştir, öyle ki; araştırmaların çoğunda taleplerin kanunî olması ve özel mülk haklarına saygı gösterilmesi ile temel hak ve özgürlüklerin ihlal edilmemesi özel dedektiflerin ilkesi olduğu söylenmektedir. Bu nedenle kolluk kuvvetlerinin ihtimalleri araştırmadığının göz önünde bulundurulması söz konusuyken, olayları aydınlatmada tüm veriyi inceleyen özel dedektifler sonuca daha kolay ulaşabilirler.

Özel dedektif, Özel dedektiflik veya yalnızca dedektif, Dedektifler, bulundukları ülkenin, yasalarının el verdiği ölçüde, kendilerinden talep edilen konular hakkında araştırmalar yapan ve bulduklarını ilgili kişilere sunan profesyonel araştırmacılardır.

Günümüzde insanların resmi polis tarafından, yapılmayan, takip konuları üzerine oluşmuş, genelde resmi polislere de katkı sağlayan bir meslek grubu haline gelmiştir. Birçok filme konu olan özel dedektiflik, her zaman merak uyandıran bir iş kolu olmuştur.

Murat dedektif bürosu çalışmalarına sizlerden alınan bilgilerle planlanarak başlanır. Müşterilerimizin durumlarına hassas davranılarak ülke çapında gerçekleştiren kapsamlı araştırmalar ile sonuca ulaşılır. 

Murat dedektif büromuzun müşterimiz ile iş birliği içerisinde çalışması araştırmalardan sonuç almayı hızlandırır. İlgili herhangi hizmetimiz kapsamında müşterimizin verdiği bilgilerin gizliliği konusunda güvence verilir. 

Murat dedektif büromuz kapsamında hizmetlerimiz hakkında 7/24 danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Özel durumlarınızı anlatarak, hizmetlerimiz hakkında bilgilendirilir, hangi hizmetin uygun olacağına danışmanlarımızla karar verebilirsiniz. Murat dedektif hizmetlerimiz kapsamında yaptığımız çalışmalar, ayrıntılarından bahsedilir, siz de uygun görürseniz murat dedektif ekibimiz çalışmalarına hemen başlarlar.

murat-sevinc

Murat SEVİNÇ

MURAT DEDEKTİFLİK KURUCU MÜDÜRÜ